modne buty damskie

Przygotowania do sezonu wiosennego w branży obuwniczej dostrzec można już w witrynie nie jednego sklepu stacjonarnego. W tyle nie pozostają także internetowe sklepy z butami. Wiosna puka już do naszych drzwi, oznajmiając swoje przybycie coraz to wyższymi temperaturami, więc jeśli chcesz być na czasie, nie zwlekaj i już dziś dowiedz się, jakie buty będą na topie! Poniżej przedstawiamy wam najświeższe trendy.


Modne buty damskie w stylu lat 90

Wiosną tego roku, projektanci przeniosą nas w czasie do lat 90. Jeśli stęskniłyście się za ekstrawagancją, to trendy w tym sezonie z pewnością ukoją waszą tęsknotę. Na czasie będą zdobione kryształkami buty na wysokim obcasie, czy też aplikacje z piór w sandałach i czółenkach. Do łask wrócą także popularne jeszcze w poprzednim stuleciu buty na platformie. Kroku będą dotrzymywać im również wygodne baleriny, które z roku na rok cieszą się coraz większym zaufaniem kobiet, jako uniwersalne uzupełnienie niemal każdej kreacji. Warto wspomnieć, że hitem będą przede wszystkim baleriny wiązane wokół kostki.

Dla kobiet, które nie mogą, bądź po prostu nie przepadają za butami na wysokim obcasie też została przygotowana wyjątkowa propozycja. Kaczuszki, bo o nich mowa, to rozwiązanie, które idealnie uzupełni elegancki, wyjściowy strój, jednocześnie nie obciążając kręgosłupa. Jeśli dotychczas nie spotkałaś się z tym modelem butów, śpieszymy tłumaczyć – kaczuszki to buty na obcasie do max. 5 centymetrów.

Jaki jest najważniejszy trend obuwniczy w tym sezonie?

Białe kozaki, sandały, szpilki, baleriny – według prognostyków mają być hitem. Białe obuwie jest niestety w Polsce kojarzone z kiczem i tandetą, a mimo to, w tym roku mają być najistotniejszym wiosennym trendem. Czy zapowiedzi i prognozy okażą się faktem? Na to pytanie z pewnością odpowiedzi udzieli nam czas. Pozostaje wiec obserwować rozwój wydarzeń w świecie mody.

Internetowy sklep z butami dla Ciebie

Modne buty damskie z nadchodzącego sezonu wiosennego już teraz znajdziesz w niejednym sklepie. Jeśli więc chcesz być na czasie koniecznie odwiedź zaufany, internetowy sklep z butami i już dziś zamów model, który najlepiej odda twój styl i charakter.