Ściągane kozaki ze wzorem leoparda Halsey

Zima to bardzo wymagająca pora roku, jeżeli chodzi o modę. Zimowe stylizacje muszą przecież być nie tylko stylowe, adekwatne do okazji, ale też pasujące do aury panującej na zewnątrz. Szczególne wymagania stawia się zimowym butom, które muszą być wygodne i chronić stopy przed chłodem i wilgocią. Jakie buty kupić sobie w tym sezonie, by uzupełnić garderobę o naprawdę dobrą parę? Poniżej przegląd doskonałych damskich butów na zimę.

Kozaki damskie zimowe


Buty kozaki damskie na zimę to wyjątkowo eleganckie buty, które będą pasowały do bardzo wielu stylizacji do pracy. W tym roku warto uzupełnić swoją garderobę na przykład o kozaki wykonane ze skóry licowej w kolorze czarnym. Świetnie sprawdzą się kozaki na słupku. Słupek to stabilny obcas, który dodatkowo pomaga wydłużyć nogi i nadać sylwetce lekkości. Jeżeli posiada się już kozaki damskie zimowe na słupku, można sprawdzić sobie kozaki na płaskiej podeszwie. Tutaj świetnie sprawdzą się sztyblety. Będzie można zakładać je do jeansów. Sztyblety są perfekcyjne na te dni, gdy panują naprawdę trudne warunki atmosferyczne i jest wyjątkowo ślisko. Płaska powierzchnia butów zapewnia dobrą przyczepność. Takie sztyblety są zatem bezpieczne.

Ocieplane gumowce na zimę


Buty kozaki damskie na zimę to perfekcyjne buty dla kobiet poruszających się po ulicach samochodem. Wtedy warunki pogodowe nie mają tak dużego znaczenia. Jeżeli jednak chodzi się głównie pieszo, w swojej szafie warto mieć też buty adekwatne na przykład do założenia, gdy na ulicach leży błoto pośniegowe. W takie dni świetnie sprawdzają się ocieplane gumowce na zimę. Takie buty chronią stopy przed przemoczeniem. Dzięki temu przez cały czas jest sucho i ciepło. Warto kupić sobie na przykład wysokie eleganckie czarne gumowce z kożuszkiem w środku, które odrobinę przypominają nawet kozaki damskie zimowe.