zolte trampki do sukienki

Nie ma chyba drugiego tak uniwersalnego i wszechstronnego obuwia. Trampki damskie sprawdzą się zawsze – czy to podczas letniego spaceru, czy to na wieczornej randce z ukochanym bądź na zakupach. Są niezawodne, a ich dodatkowym atutem jest to, że występują w tak wielu zróżnicowanych fasonach, iż za każdym razem mogą wyglądać zupełnie inaczej.

Niskie tenisówki


Buty kojarzone z zajęciami wychowania fizycznego znów wróciły do łask. Mają niską podeszwę, prosty wygląd i zazwyczaj występują w wersjach jednokolorowych. Zgrabny fason pozwala im świetnie łączyć się ze spódnicami i sukienkami. W przypadku tego modelu ważne jest to, aby nosić do niego skarpetki w typie stopek, które nie będą wystawać z obuwia.

Wysokie trampki


Utrzymują się w modzie już od kilkunastu lat. Są bardzo wygodne, a do tego mogą być noszone z wyższymi skarpetami, nawet gdy te będą lekko wystawać z obuwia. Wysokie trampki damskie znakomicie wyglądają ze spodniami o kroju „boyfriend” lub „mom jeans” o krótszych nogawkach. Śmiało można je też łączyć z krótkimi spodenkami i spódniczkami.

Trampki slip on


Inaczej nazywane trampkami wsuwanymi. Są dość niskie (podobnie jak klasyczne tenisówki), ale wyróżnia je głównie to, że nie zawierają sznurówek, ani żadnych innych zapięć – po prostu wsuwa się je na stopy. To buty zapewniające maksymalną wygodę i swobodę. Idealne na dni, w których nie ma się nawet czasu na zawiązanie sznurówek.

Trampki skórzane


W przypadku tego modelu najważniejszy jest materiał wykonania. Wykonywane ze skóry trampki damskie charakteryzują się miękkością i tym, że idealnie dopasowują się do stopy. Wyróżnia je wysoka wytrzymałość, znacznie wyższa niż w przypadku klasycznych tenisówek materiałowych. Są też bardzo atrakcyjne, a z uwagi na swoje skórzane wykończenie dobrze wyglądają nawet z eleganckimi i formalnymi stylizacjami.